facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta

Aktualności

  • Festyn Rybaka jest wydarzeniem cyklicznym , którego celem jest przybliżenie rybnych smaków, rybackiej tradycji Gminy Dziwnów oraz specyfiki pracy na morzu. Jak co roku złoźone zostaną kwiaty przy pomniku "RYBAKOM, KTÓRZY ODDALI ZYCIE MORZU", a także odbędzie się biesiada rybacka, Neptunalia (chrzest morski), koncerty. Miejscem imprezy jest Wybrzeże Kościuszkowskie. więcej»

  • Plażowe Mistrzostwa Budowniczych rozgrywają się na 23 plażach polskiego wybrzeża i trwają od 30 czerwca do 26 lipca. Przemierzając wakacyjne kurorty angażuje plażowiczów w rywalizacje polegającą na budowaniu jak najwyższych budowli z piasku. W każdej miejscowości z grona plażowiczów wyłania się drużynę, która będzie uczestniczyć w budowaniu zamku. Ekipa otrzyma potrzebny do budowania sprzęt i będzie mierzona a wynik...więcej»

  • Gmina Dziwnów oraz ILCA zaprasza na niezwykle prestiżowe wydarzenie regatowe w dniach od 01 do 09 lipca 2023. Szacunkowa ilość startujących to blisko 450 zawodniczek i zawodników z całego świata. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie mistrzostw: https://2023ilca6youth-men.ilca-worlds.org/. Zawodnicy mogą się rejestrować na stronie: https://sailing.laserinternational.org/public/site/event-site/149/apply...więcej»

  • Stowarzyszenie Płetwonurków „Wydry” razem z Gminą Dziwnów, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Kultury oraz Związkiem Polskich Spadochroniarzy, zaprasza do udziału w kolejnej edycji najstarszych w Gminie Dziwnów, tym razem już XXI Wioślarskich Regat Łodzi Monotypowych, które odbędą się w dniu 1 maja 2023 roku (Ośrodek Sportów Wodnych w Dziwnowie, ul. Słowackiego 15. )Regaty będą rozgrywane w godzinach 11.00-15.00, przy...więcej»

  • JANTAR MEDICAL SPA zaprasza na MAJÓWKĘ LAST MINUTE nad morzem. Pakiet obejmuje 3 noclegi   (dostępny w dniach 28.04-03.05.2023r.) w komfortowym pokoju, pyszne wyżywienie w formie bufetu (śniadanie i obiadokolacja),  bufet dla najmłodszych, 1 masaż do wyboru, imprezę taneczną z DJ w dniu 29.04.2023, koncert saksofonowy w dniu 30.04.2023, wielkie majowe grillowanie z ogniskiem w dniu 01.05.2023. więcej»

  • Centrum Wypoczynki i Rehabilitacji JANTAR w Dziwnówku zaprasza na  Wielkanoc nad morzem. Pakiet obejmuje 3 noclegi wraz z wyżywieniem ( w tym uroczyste śniadanie w niedzielę Wielkanocną), wiele świątecznych atrakcji, animacji dla dzieci, ognisko wielkanocne, nielimitowany dostęp do kompleksu basenowego, wieczór z Dj-em. więcej»

  • W sobotę 12 marca rusza VIII edycja Dziwnowskiej Ligi Biegowej.Organizatorem cyklu 12 zawodów jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk” we współpracy z Klubem Biegacza Kamień Pomorski, „Pobierowo Biega”, OSP Dziwnów i MOSiK Dziwnów. DLB finansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dziwnowie. erwszy bieg odbędzie się na trasie Dziwnówek – Łukęcin – Dziwnówek (dystans 6680metrów)....więcej»

  • Hotel STARY DZIWNÓW zaprasza wszystkie kobiety i ich towarzyszy na Morze Kobiecości. To 3 - dniowy pakiet, który zawiera m.in.:  noclegi w klimatyzowanym pokoju, śniadania, obiadokolacje, zabiegi:  aquarelle (intensywnie nawilżający zabieg na twarz do skóry szarej i zmęczonej 50 min), masaż wellnesowy 9 na bazie odżywczego balsamu z masłem shea 25 min). lub czekoladowy zabieg na ciało 50 min., masaż twarzy na bazie...więcej»

  • Romantyczne walentynki nad morzem w Maximus SPA  w Dziwnówku. Obiekt oferuje pakiet dla zakochanych a w nim m.in.: 2 noclegi w dowolnie wybranym terminie, wyżywienie 3 x dziennie, na powitanie w pokoju patera owoców, wino i czekoladki, uroczysta kolacja w restauracji przy świecach.Dla Pani – relaks w strefie odnowy biologicznej: seans relaksacyjny na łóżku Aquai, zabieg z maską kremową na twarz. Dla Pana – relaks w...więcej»