facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta
B1- BOSS

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Aktualności

  • Dziwnowskie Lato - Sierpień 2017, 06.08.2017 – MORZE KOLORÓW W MIĘDZYWODZIU. 10-12.08.2017 – XVI FESTIWAL GWIAZD SPORTU. Spotkania z polskimi mistrzami i medalistami igrzysk olimpijskich. Odsłonięcie replik medali, koncerty gwiazd muzyki, zabawy dla dorosłych i dzieci w towarzystwie sportowców. Więcej informacji na stronie www.dziwnow4stars.org. 12.08.2017 – XIX MIĘDZYNARODOWY BIEG „Cztery Mile...więcej»

  • 53. Etapowe Regaty Turystyczne Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego, w dniach od 22 lipca do 30 lipca 2017 roku odbędą się na akwenach Zalewu Szczecińskiego, Zatoki Pomorskiej, Morza Bałtyckiego i Zalewu Kamieńskiego. Etap w Dziwnowie impreza będzie rozgrywany w dniach 24 i 25 lipca. Więcej informacji na stronie: www.marinas.pl. więcej»

  • Dzień Grecki w Dziwnowie organizowany jest co roku dla upamiętnienia tajnego szpitala polowego. W lipcu 1949 roku przybył do Dziwnowa ze Świnoujścia pierwszy transport rannych Greków, członków komunistycznej Armii Demokratycznej. Dzięki zorganizowania szpitala polowego w Dziwnowie, Polakom udało się uratować życie kilku tysiącom Greków. Wydarzenie to ma przybliżać losy Greków w Polsce i ich kulturę. Jak co roku odbędą...więcej»

  • Miejski Ośrodek Sportu i Kultury MOSIK w Dziwnowie zaprasza na imprezę plenerową na plaży "Morze Kolorów".   więcej»

  • Dziwnów rozpoczyna wakacje festynem morskim połączonym z corocznym Festynem Rybaka oraz Neptunaliami. W programie imprezy, która odbędzie się na Przystani Sezonowej przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 2a, m.in. fajerwerki, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, koncerty oraz konkursy. więcej»

  • Stocznia Andrzeja Armińskiego mantra-Yachts.pl, miasto Dziwnów oraz Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski zapraszają na coroczne Regaty Mantra Cup i  Mistrzostwa Polski ORCI , które rozegrane zostaną w Zatoce Pomorskiej w dniach od 07-09 lipca. więcej»

  • Od  01-04.06.2017r.  odbywać się będą regaty o  Puchar Dziwnowa w klasie Optimist, które będą jednocześnie III eliminacją do tegorocznych Mistrzostw Świata rozgrywanych w Tajlandii. Główną bazą regat będzie Port Jachtowy znajdujący się przy ulicy Żeromskiego 30 w Dziwnowie.   więcej»

  • Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej w Dziwnowie, ul. Reymonta 10. więcej»

  • Miejski Ośrodek Sportu i Kultury, Rada Miejska oraz Uczniowski Klub Sportowy zapraszają dzieci do zabawy i ruchu na świeżym powietrzu w wielu konkurencjach sportowych. więcej»

  • W pierwszy dzień majówki w Dziwnowie wystartują XVII Regaty Wioślarskie łodzi monotypowych. Bazą zawodów jest  Ośrodek Sportów Wodnych przy ul. Słowackiego 15. więcej»

  • Święto Kobiet w Hotel & Spa Stary Dziwnów

   Spędź Święto Kobiet w Hotel & Spa Stary Dziwnów! Jeżeli zdecydujesz się jednak zabrać swojego mężczyznę zapłacisz za Niego tylko 1 zł!!! Pakiet dostępny w terminie 1-31.03.2017 Cena pakietu obejmuje pobyt w pokoju dwuosobowym plus 749 PLN Pani i Pan 1 PLN,  pobyt Pana ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz dostępem do strefy SPA.   więcej»

  • W sobotę 21 stycznia 2017r. o godz. 9:30 w Hali Sportowo- Widowiskowej rozpocznie się   Międzynarodowy Turniej Piłkarski roczników 2002/2003 oraz 2004/2005. Impreza pod patronatem Burmistrza Dziwnowa. więcej»

  • Regaty Pożegnanie Lata o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dziwnowie. Memoriał Andrzeja Wuja Skowronskiego. Impreza odbędzie się w dniach 02.09-04.09.2016 i przeznaczona jest dla posiadaczy różnego rodzaju jachtów turystycznych. więcej»

  • Miasto Dziwnów zaprasza na coroczną imprezę dla fanów militariów i jednostek specjalnych. Będzie można zobaczyć wystawę sprzętu wojskowego, prezentację umundurowania i wyposażenia, także inscenizacje historyczne, a także jarmark militariów.     więcej»

  • W imprezie, która odbędzie się w dniach 04-07.08.2016r. mogą wziąć udział posiadacze jachtów każdej kategorii. Zapraszamy wszystkich na Marinę Dziwnów. Więcej informacji na stronie: www.mantra-cup.pl więcej»

  • Jak co roku impreza jest okazją do spotkania się z polskimi mistrzami i medalistami igrzysk olimpijskich.  Ponadto nastąpi odsłonięcie kolejnych pięciu replik medali, odbedą siękoncerty gwiazd muzyki, zabawy dla dorosłych i dzieci w towarzystwie sportowców i ludzi od lat związanych ze sportowym środowiskiem (trenerzy, dziennikarze, przedstawiciele sportowych władz). więcej»

  • Coroczne obchody upamiętniają przybycie, w latach 40-tych poprzedniego wieku, greckich uchodźców do Dziwnowa. Podczas imprezy będzie można posłuchać koncertów z muzyka grecką i nauczyć się tańczyć Greka Zorbę. więcej»

  • Od 17 października rozpoczynają się cotygodniowe wyjazdy na basen z nauką pływania dla dzieci z naszej gminy(6-12 lat). więcej»

  • Zapraszamy do Ośrodka Rzemieślniczka na Bal Seniora więcej»