facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta

Dziwnów » noclegi

Obiekty tego typu zapewniają nocleg o podwyższonym standardzie. Apartamenty znajdują się w kameralnych budynkach, zaprojektowanych w szczególny sposób. Obiekty w Dziwnowie i okolicach cechują się wysokim bogatym wyposażeniem oraz aranżacją materiałami najwyższego gatunku. Ponadto znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji względem centrum oraz wybrzeża.

Apartamenty

Ekslibris Apartamenty

+48 510 555 150

Apartamenty EKSLIBRIS znajdują się nowoczesnym budynku. W ofercie znajduje się 21 miejsc noclegowych. Obiekt znajduje się w samym centrum Dziwnowa, w bliskiej odległości od morza.

Zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego "Gryf- Balt". W ofercie znajdują się doskonale wyposażone domki, w których odnajdą Państwo ciszę, spokój i przyjemnie spędzą wymarzony urlop. Nasza oferta obejmuje m.in. drewniane domki oraz pokoje w pawilonach.

Apartament SONATE

+48 505 990 487

Położony w pobliżu sosnowego lasu w odległości: zaledwie 100 metrów od morza. zaledwie 200 metrów od centrum miejscowości zaledwie 200 metrów od apteki zaledwe 100 metrów od kościoła zaledwie 200 metrów od poczty w pobliżu jest kilka sklepów w pobliżu znajdziecie Państwo urocze restauracyjki oferujące zarówno dania rybne jak i tradycyjną kuchnię