facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta

Dziwnów » noclegi

Obiekty „Sanus Per Aquam” - czyli „zdrowy przez wodę” charakteryzują się bogatą ofertą skierowaną do wczasowiczów. Prócz standardowego noclegu możemy liczyć w nich na m. in. usługi pielęgnacyjne zdrowia i urody, zabiegi upiększania oraz odmładzania, a także relaksacja. Ponadto ich celem jest również poprawa samopoczucia, cery czy kondycji fizycznej. Gwarantują kompleksową odnowę biologiczną w malowniczej nadmorskiej okolicy Dziwnowa.

Polecane

Obiekty SPA

Jantar Medical Spa

+48 91 38 13 012

Jantar Medical Spa to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, osób planujących wypoczynek, szukających odnowy biologicznej oraz spokoju. Długie spacery na łonie natury, otoczenie wodami zalewu oraz morza, beztroski czas spędzony na plaży, wycieczki rowerowe wzdłuż wybrzeża. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Zarezerwuj pokój już dziś i zacznij planować swój wymarzony wypoczynek.

Obiekty SPA

Pensjonat LAZUR

+48 91 45 35 569

Lazur to nowy i kameralny obiekt nadmorski ze strefą Wellness & Spa, położony w Międzywodziu (woj. zachodniopomorskie, gm. Dziwnów), w odległości około 80 metrów od piaszczystej plaży, w sąsiedztwie sosnowego lasu.

MAXIMUS SPA

+48 507 080 879

Maximus to i centrum SPA i odnowy Biologicznej - całoroczny ośrodek położony w bliskiej odległości przy plaży w Dziwnówku.

Hotel & Spa STARY DZIWNÓW

+48 91 321 76 00

Hotel & Spa jest nowoczesnym jak również stylowym, kameralnym Spa nad morzem. W ofercie obiektu znajdują się komfortowe pokoje, doskonała kuchnia, urokliwy basen i autoryzowany przez Thalgo Instytut Spa. Do dyspozycji Gości znajduje się 35 pokoi o wysokim standardzie oraz apartament. Ponadto Hotel rozbudowane zaplecze biznesowe zapewniające udane wyjazdy firmowe i konferencje.

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy „Zorza” prowadzi działalność edukacyjną w tym: szkolenia komputerowe - budowa komputera, internet, podstawowe programy, szkolenia z doradcą zawodowym w zakresie obejmującym tematy związane z podjęciem pierwszej pracy - równiez dla osób niepełnosprawnych, spotkania z psychologiem, szkolenia z zakresu niesienia pierwszej pomocy, szkolenia przy wspólpracy z policją, w tym szkolenie na temat przeciwdziałania naduzywaniu alkoholu, używania używek, przemocy w rodzinie i wiele innych.