facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta
B1- BOSS

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Dziwnów » noclegi

  Obiekty „Sanus Per Aquam” - czyli „zdrowy przez wodę” charakteryzują się bogatą ofertą skierowaną do wczasowiczów. Prócz standardowego noclegu możemy liczyć w nich na m. in. usługi pielęgnacyjne zdrowia i urody, zabiegi upiększania oraz odmładzania, a także relaksacja. Ponadto ich celem jest również poprawa samopoczucia, cery czy kondycji fizycznej. Gwarantują kompleksową odnowę biologiczną w malowniczej nadmorskiej okolicy Dziwnowa.

  Obiekty SPA

  Willa HEAVEN & SPA to zespół czterech luksusowych apartamentów w układzie domów szeregowych. Całość położona jest w sosnowym lesie tylko 100 m od wejścia na szeroką piękną plażę w Międzywodziu. Teren Willi HEAVEN & SPA to 1200 metrów kwadratowych bezpiecznie ogrodzone z placem zabaw dla dzieci i wiatą grillową dla dorosłych. Nie zależnie od pogody gwarantujemy komfortowy wypoczynek.

  Pensjonat LAZUR

  +48 91 45 35 569

  Lazur to nowy i kameralny obiekt nadmorski ze strefą Wellness & Spa, położony w Międzywodziu (woj. zachodniopomorskie, gm. Dziwnów), w odległości około 80 metrów od piaszczystej plaży, w sąsiedztwie sosnowego lasu.

  Maximus to i centrum SPA i odnowy Biologicznej - całoroczny ośrodek położony w bliskiej odległości przy plaży w Dziwnówku.

  Hotel & Spa STARY DZIWNÓW

  +48 91 321 76 00

  Hotel & Spa jest nowoczesnym jak również stylowym, kameralnym Spa nad morzem. W ofercie obiektu znajdują się komfortowe pokoje, doskonała kuchnia, urokliwy basen i autoryzowany przez Thalgo Instytut Spa. Do dyspozycji Gości znajduje się 35 pokoi o wysokim standardzie oraz apartament. Ponadto Hotel rozbudowane zaplecze biznesowe zapewniające udane wyjazdy firmowe i konferencje.

  Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy „Zorza” prowadzi działalność edukacyjną w tym: szkolenia komputerowe - budowa komputera, internet, podstawowe programy, szkolenia z doradcą zawodowym w zakresie obejmującym tematy związane z podjęciem pierwszej pracy - równiez dla osób niepełnosprawnych, spotkania z psychologiem, szkolenia z zakresu niesienia pierwszej pomocy, szkolenia przy wspólpracy z policją, w tym szkolenie na temat przeciwdziałania naduzywaniu alkoholu, używania używek, przemocy w rodzinie i wiele innych.