facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta
B1- BOSS

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Dziwnów » noclegi

  Ten rodzaj obiektów czynny jest przez cały rok. Pomimo, iż hotele nie są dominującym rodzajem obiektów noclegowym na obszarze gminy Dziwnów to posiadają ciekawą i rozbudowaną ofertę. Jest ona skierowana zarówno dla odwiedzających wybrzeże na krótki jak i długi okres. Prócz zapewnienia podstawowych potrzeb odwiedzających - jak nocleg i wyżywienie, posiadają w swojej ofercie wiele usług dodatkowych jak m. in. organizacja konferencji, bankietów i innych imprez okolicznościowych. Ponadto w ich ofercie znajdują się również podstawowe usługi związane z rekreacją.

  Hotele

  Axel Palace - położony jest na Wybrzeżu Zachodnim, w Dziwnowie – kurorcie słynącym z szerokich, piaszczystych plaż i nieskazitelnie czystego Bałtyku.

  Maximus to i centrum SPA i odnowy Biologicznej - całoroczny ośrodek położony w bliskiej odległości przy plaży w Dziwnówku.

  Hotel & Spa STARY DZIWNÓW

  +48 91 321 76 00

  Hotel & Spa jest nowoczesnym jak również stylowym, kameralnym Spa nad morzem. W ofercie obiektu znajdują się komfortowe pokoje, doskonała kuchnia, urokliwy basen i autoryzowany przez Thalgo Instytut Spa. Do dyspozycji Gości znajduje się 35 pokoi o wysokim standardzie oraz apartament. Ponadto Hotel rozbudowane zaplecze biznesowe zapewniające udane wyjazdy firmowe i konferencje.