facebook
×
DZIWNOW.COM – Internetowy Informator Miasta

Dziwnów » noclegi

Ten rodzaj obiektów czynny jest przez cały rok. Pomimo, iż hotele nie są dominującym rodzajem obiektów noclegowym na obszarze gminy Dziwnów to posiadają ciekawą i rozbudowaną ofertę. Jest ona skierowana zarówno dla odwiedzających wybrzeże na krótki jak i długi okres. Prócz zapewnienia podstawowych potrzeb odwiedzających - jak nocleg i wyżywienie, posiadają w swojej ofercie wiele usług dodatkowych jak m. in. organizacja konferencji, bankietów i innych imprez okolicznościowych. Ponadto w ich ofercie znajdują się również podstawowe usługi związane z rekreacją.

Hotele

ALEX PALACE

+ 48 91 38 11 444

Elegancki hotel o stylowym wystroju, położony nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Wrzosowską, 26 km od drogi ekspresowej S3, 3 minuty spacerem od plaży w Dziwnowie, 2 km od Parku Miniatur i Kolejek. W eleganckich pokojach ozdobionych eklektycznymi dziełami sztuki są płaski telewizor, biurko oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Pokoje o podwyższonym standardzie mają dodatkowo miejsce wypoczynkowe z sofą, a niektóre także balkon lub taras oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

MAXIMUS SPA

+48 507 080 879

Maximus to i centrum SPA i odnowy Biologicznej - całoroczny ośrodek położony w bliskiej odległości przy plaży w Dziwnówku.

Hotel & Spa STARY DZIWNÓW

+48 91 321 76 00

Hotel & Spa jest nowoczesnym jak również stylowym, kameralnym Spa nad morzem. W ofercie obiektu znajdują się komfortowe pokoje, doskonała kuchnia, urokliwy basen i autoryzowany przez Thalgo Instytut Spa. Do dyspozycji Gości znajduje się 35 pokoi o wysokim standardzie oraz apartament. Ponadto Hotel rozbudowane zaplecze biznesowe zapewniające udane wyjazdy firmowe i konferencje.